آرایش عروس

خدمات تخصصی عروس آرایش عروس

عروس سرا لاری

عروس سرا لاری

آرایش عروس هنری است که به بهترین شکل ممکن و توسط متخصصین آرایش در عروس سرای لاری بر روی چهره عروس خانم‌ها صورت می‌پذیرد تا زیبایی شمارا در خاطره‌انگیزترین روز زندگی‌تان به نهایت رسانده و اطرافیان را به تحسین زیبایی شما وادارد .

در این مجموعه کلیه نیازهای عروس خانم براساس سلایق و استایل و فیزیک بدنی وی توسط مشاورین عروس سرا بررسی و مجموعه خدمات مورد نیاز به وی پیشنهاد می گردد.آرایش عروس

کلیه خدمات مورد نیاز از جمله آماده سازی پوست ، گریم یا میکاپ ،رنگ و مش و هایلات ، طراحی ناخن و … در این مجموعه توسط متخصصین هر بخش برای عروس اجرا می گردد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. در عروس سرای لاری انواع سبک‌های آرایشی روز دنیا نظیر آرایش خلیجی ، آرایش اروپایی ، آرایش لایت و … تماماً با استفاده از مواد آرایشی MAC و به بهترین شکل ممکن صورت می‌پذیرد .

در تمامی مدت آرایش عروس خانم روبروی آینه نشسته و می‌تواند بر جزئیات عملکرد متخصصین آرایش عروس سرای لاری نظارت داشته باشد.

استاد لاری با داشتن تجربه‌ای بسیار طولانی و درخشان درزمینهٔ هنر نقاشی و طراحی پرترهگریم و آرایش و شینیون بر آن شدند تا میکاپ و خدمات عروس را در محیطی دل‌نشین و باشکوه با شرایطی ویژه و استثنایی انجام دهند.

خانم‌ها لاری با داشتن مدرک گریم سینمایی و تخصصی عروس و شرکت در کلاس‌ها و سمینارهای بین‌المللی گریم و میکاپ و تخصصی شینیون و رنگ در کشورهای امارات و ترکیه به‌منظور به‌روزرسانی دانش گریم و میکاپ عضوی فعال و پیشرو در این هنر هستند که تاکنون با به‌کارگیری این فنون، عروس رؤیاهای خود، در قشنگ‌ترین روز زندگی‌تان شوید.