شینیون موی عروس

خدمات تخصصی عروس شینیون موی عروس

شینیون واژه فرانسوي است که به معني فرم دادن مو به شکل‌های مختلف هست . در عروس سرای لاری با توجه به فرم صورت شخص و قد مو و با تخصص و آگاهی کامل از فن‌های روز و با استفاده از ابزارهای خاص شینیون ، فرم دلخواه شمارا بر روي مو ايجاد می‌کنیم.

متخصصین شینیون در عروس سرای لاری توانایی این رادارند که با استفاده از موي عروس خانم موها را فرم دهند ، ولي اگر موهاي عروس خيلي کم‌پشت يا کوتاه باشد يا عروس خانم  مدل موي خاص را انتخاب کرده باشد ناگزير هستيم از موهاي کمکي استفاده کنيم .

شینیون موی عروس

شینیون موی عروس

یکی از ویژگی‌های خاص این مرکز استفاده از موهای طبیعی به‌عنوان موی کمکی هست . در عروس سرای لاری به‌هیچ‌عنوان از موهای مصنوعی در شینیون موی عروس خانم‌ها استفاده  نمی‌شود .

استاد لاری با داشتن تجربه‌ای بسیار طولانی و درخشان درزمینهٔ هنر نقاشی و طراحی پرتره گریم و آرایش و شینیون بر آن شدند تا میکاپ و خدمات عروس را در محیطی دل‌نشین و باشکوه با شرایطی ویژه و استثنایی انجام دهند.

خانم‌ها لاری با داشتن مدرک گریم سینمایی و تخصصی عروس و شرکت در کلاس‌ها و سمینارهای بین‌المللی گریم و میکاپ و تخصصی شینیون و رنگ در کشورهای امارات و ترکیه به‌منظور به‌روزرسانی دانش گریم و میکاپ عضوی فعال و پیشرو در این هنر هستند که تاکنون با به‌کارگیری این فنون، عروس رؤیاهای خود، در قشنگ‌ترین روز زندگی‌تان شوید.